Apie mus

 • „BIOEMIX“ veikla – profesionalių valymo priemonių mažmeninė ir didmeninė prekyba. Esame švaros nešėjai, kurių tikslas kasdienį valymą paversti lengvesniu ir paprastesniu procesu. Stovime toje pačioje pusėje kaip ir mūsų klientai, todėl su nuoširdžiu rūpesčiu galvojame, kaip išspręsti kasdienes valymo problemas.

  Prieš įtraukdami į asortimentą, kiekvieną produktą nuodugniai ištestuojame tam, kad galėtume drąsiai ir sąžiningai jį rekomenduoti jums bei pateikti vertingų patarimų.

  Svarbiausios mūsų vertybės:

  • Kokybė
  • Tvarumas
  • Saugumas
  • Patogumas
  • Praktiškumas

  Ekologiškas požiūris

  Prekės ženklas „BIOEMIX“ po savo vėliava buria ekologiškų ir saugių žmogui, gamtai bei planetai produktų asortimentą. Esame ne vieninteliai, gyvenantys šioje žemėje, todėl turime padaryti viską, kad mūsų veiklos poveikis jai būtų kuo mažesnis. Draugiškas gamtai gyvenimo būdas turi būti ne pasirinkimas, o kasdienybė.

  Unikali gamybos technologija

  Ekologišką požiūrį atspindi mūsų produkcija, kuri pagal unikalią technologiją yra gaminama Vokietijoje. Inovatyvūs sprendimai leidžia suderinti svarbiausius kriterijus, keliamus šiuolaikinėms valymo priemonėms: efektyvus poveikis, paprastas naudojimas ir jokios žalos aplinkai. Dėl to mūsų valymo priemonėse nėra naudojami jokie dažikliai, konservantai ar kvapiosios medžiagos.

  Daugkartinis panaudojimas

  Prekinio ženklo „BIOEMIX“ valymo priemonių tara ir purškikliai yra itin kokybiški ir ilgaamžiai. Jie gali būti naudojami daug kartų. Tokiu būdu, mes skatiname antrinį daiktų panaudojimą, kuris leidžia sumažinti išmetamų šiukšlių kiekį, o tuo pačiu ir žalos mastą klimato kaitai.

  Paprastas valymas

  Labai daug dėmesio skiriame valymo priemonių naudojimo paprastumui tam, kad švaros palaikymas namuose netaptų sudėtingu ir varginančiu procesu. Dėl to visi mūsų produktai yra pritaikyti itin lengvam ir saugiam kasdieniam naudojimui buityje. Patogios talpos, sklandus priemonės purškimas, sandarus uždarymas – visa tai yra mūsų prioritetas.

  Kaip galima įsigyti produktų?

  „BIOEMIX“ produktų galima greitai ir paprastai įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Juos siunčiame į bet kurią vietą Lietuvoje, taip pat pristatome ir į kitas užsienio šalis.

  Jeigu prieš įsigydami valymo priemonių norite užduoti papildomų klausimų, esame pasiruošę į juos atsakyti. Suprantame, kad kiekviena situacija yra skirtinga, todėl padėsime parinkti tinkamus produktus pagal jūsų poreikius. Visuomet suteiksime profesionalią konsultaciją skiltyje „Kontaktai“ pateiktais būdais.