NAUJIENA - BALDŲ VALIKLIS

Su džiaugsmu pranešame: mūsų asortimentą papildė dar vienas naujas produktas — baldų valiklis!

DAUGKARTINĖS NITRILINĖS PIRŠTINĖS

Mūsų parduodamos daugkartinės nitrilinės pirštinės yra itin atsparios mechaniniam poveikiui, patikimai apsaugo plaštakas nuo galimų cheminių reakcijų. Pirštinių vidinė dalis pagaminta panaudojant medvilnės pukelį, kuris mažina prakaitavimą ir užtikrina komfortą. Pirštinių vidininė struktūra porėta, būtent dėl šios priežasties užtikrinamas atsparumas galimam slydimui. Pirštinių pailgintas rankogalis apsaugos ne tik plaštakas bet ir dalį dilbio.

NAUJIENA PREKYBOJE – 1 LITRO TALPOS VALIKLIAI

1 litro talpos valiklis – tai ne tik patogus, bet ir ekonomiškas pasirinkimas, nes kaskart nereikės pirkti valiklių su dozatoriumi. Kadangi mūsų 500 ml valikliai pilstomi į daugkartines ir profesionalias taras, jose integruojamas kokybiškas dozatorius (purkštukas), tad kartą įsigijus jo tarą naudoti galima ir sekantiems valymams. O pasibaigus šiam valikliui, jį galima lengvai papildyti BIOEMIX naujiena – 1 litro talpos pasirinktos paskirties valikliu.

PREKIŲ RINKINIAI

Jūsų patogumui sukūrėme prekių rinkinius, kuriuos sudaro atrinkti populiariausi valikliai ir valymo priedai už mažesnę kainą! 

RANKŲ DEZINFEKCINIS SKYSTIS – KIEKVIENAM PAGAL JO POREIKĮ

BIOEMIX komanda, atsižvelgdama į tokį poreikį, Lietuvos rinkai yra pradėjusi tiekti aukštos kokybės rankų dezinfekantą – saugią, patikimą ir efektyviai veikiančią higienos priemonę. Reaguodami į pokyčius, siekdami net ir tokiomis sudėtingomis aplinkybėmis užtikrinti komfortą, vartotojams suteikiame galimybę įsigyti įvairios talpos dezinfekantus. Mūsų parduodamų prekių asortimentą papildo 500 ml dezinfekcinis skystis su dozatoriumi ir 50 ml dezinfekcinis skystis su purkštuvu.