Kalkių valiklis / CALC CLEANER

 • Kraunamos nuotraukos

  Kalkių valiklis / CALC CLEANER

  1120
  Į krepšelį 
 • Kalkių valiklis / Calc Cleaner - Profesionali valymo priemonė skirta efektyviai nuvalyti kalkių nešvarumus. Lengvai pašalina susikaupusius nešvarumus nuo vonios, dušo, kriauklės, plytelių, maišytuvų ir metalinių paviršių. Pašalina kalkių nuosėdas, vandens žymes, muilo nuosėdas. Dėl unikalios valiklio formulės išsiskiria nešvarumai sunkiai prieinamuose vietose. Valymo priemonė neturi pavojingo ženklinimo, žalingų priedų, druskos rūgšties ar fosfatų, būtent dėl šios priežastis jis puikiai tinka jautriems paviršiams tokiems kaip plastikas ar akrilas. 

  Profesionali valymo priemonė: 

  • Šalina kalkes, šlapimo akmenį, vandens dėmes, grybelį, muilo likučius, rūdis ir kitas mineralines nuosėdas bei oksidus.
  • Valiklis gerai įsiskverbia ir puikiai nuvalo nešvarumus.

  Talpos: 500 ml, 1000 ml 


  Naudojimas:

  Valiklis jau paruoštas naudojimui. Valiklis universalios paskirties galima valyti visus rūgštims atsparius paviršius sanitarinėse patalpose, pirtyse ir baseinuose. Taip pat veiksmingas naudojant lauke, stiklui, akmeniniams, keramikos paviršiams. Tiesiog užpurkškite, trumpam palikite veikti ir nuplaukite vandeniu arba nuvalykite drėgna šluoste.

  Pastaba: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Valymo priemonės nelaikyti prie minusinės temperatūros.