Krepšelis

Krepšelis tuščias

NAUJIENA PREKYBOJE – 1 LITRO TALPOS VALIKLIAI

1 LITRO TALPOS VALIKLIAI

1 litro talpos valiklis – tai ne tik patogus, bet ir ekonomiškas pasirinkimas, nes kaskart nereikės pirkti valiklių su dozatoriumi. Kadangi mūsų 500 ml valikliai pilstomi į daugkartines ir profesionalias taras, jose integruojamas kokybiškas dozatorius (purkštukas), tad kartą įsigijus jo tarą naudoti galima ir sekantiems valymams. O pasibaigus šiam valikliui, jį galima lengvai papildyti BIOEMIX naujiena – 1 litro talpos pasirinktos paskirties valikliu.

Tie, kurie jau išbandę BIOEMIX produkciją, vieningai sutinka, kad ji atitinka aukščiausios kokybės standartus – ne tik dėl puikiai nešvarumus šalinančio valiklio, bet ir dėl jam naudojamos taros.

Mūsų komandos pastangos pasiūlyti vartotojams kuo daugiau pasirinkimo galimybių kartu yra ir siekis paskatinti naudoti švaros priemones. Bet kuris mūsų siūlomas valiklis – ypač veiksminga valymo priemonė, kuri buvo sukurta panaudojant trigubo poveikio formulę, t. y. valiklis prasiskverbia į dėmę (nešvarumą), ištirpdo ją ir leidžia lengvai nuvalyti ar nušluostyti.

BIOEMIX rūpinasi žmonių sveikata ir rinkai siūlo profesionalius valiklius, kurie padeda kovoti su įvairiais nešvarumais ir bakterijomis.
1 litro talpos valikliai – patogus, ekonomiškas ir veiksmingas pasirinkimas!