Neptune Super EL

 • Neptune Super EL

  Kaina Talpa Pirkti
  38750
  15L Užsakyti 
  Užsakomoji prekė
 • „Neptune Super EL“ kuprinės elektrinis purkštuvas buvo sukurtas atsižvelgiant į išrankiausius vartotojus. Elektrinė pavara suteikia visišką laisvę dirbti esant vienodam slėgiui. Vienas akumuliatoriaus įkrovimas leidžia išnaudoti maždaug išpurkšti apie 150 litrų skysčio ir suteikia 8-10 valandų nepertraukiamo darbo. Puiki priemonė ilgalaikiam didelių pasėlių apdorojimui.

  Purkštuvai su kuprine yra alternatyva rankiniams modeliams ir yra ypač rekomenduojami dirbant dideliame plote. Prietaisas suprojektuotas taip, kad būtų galima tiksliai paruošti dozavimą ir kontroliuoti baterijos sunaudojimą. Kuprinių purkštuvai, atsižvelgiant į jų paskirtį, yra pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, atsparių stiprioms cheminėms medžiagoms. Tuo pačiu metu kiekvienas mūsų pasiūlymo kuprinės purkštuvas pasižymi padidėjusiu atsparumu mechaniniams pažeidimams, todėl jį galima be baimės naudoti net ir sudėtingoje vietovėje.

  Kuprinės purkštuvai sukurti ne tik patogūs, bet ir funkcionalūs. Dėl šios priežasties juose yra reguliuojamo ilgio purkštuvas nuo 0,6 m iki 1,2 m ir patogi nešiojimo sistema, leidžianti laisvai judėti su purkštuvu. Elektriniai purkštuvai su kuprinėmis pasiteisins soduose, daržuose ir ariamuose ūkiuose.

  Į komplektą įeina akumuliatorius ir įkroviklis.