Krepšelis

Krepšelis tuščias

Apie mus

„BIOEMIX“ veikla – profesionalių valymo priemonių mažmeninė ir didmeninė prekyba. Esame švaros nešėjai, kurių tikslas kasdienį valymą paversti lengvesniu ir paprastesniu procesu. Stovime toje pačioje pusėje kaip ir mūsų klientai, todėl su nuoširdžiu rūpesčiu galvojame, kaip išspręsti kasdienes valymo problemas.

Prieš įtraukdami į asortimentą, kiekvieną produktą nuodugniai ištestuojame tam, kad galėtume drąsiai ir sąžiningai jį rekomenduoti jums bei pateikti vertingų patarimų.

Kokybė

Tvarumas

Saugumas

Patogumas

Praktiškumas

Tvarus požiūris

Prekės ženklas „BIOEMIX“ po savo vėliava buria tvarių ir saugių žmogui, gamtai bei planetai produktų asortimentą. Esame ne vieninteliai, gyvenantys šioje žemėje, todėl turime padaryti viską, kad mūsų veiklos poveikis jai būtų kuo mažesnis. Draugiškas gamtai gyvenimo būdas turi būti ne pasirinkimas, o kasdienybė.

Unikali gamybos technologija

Tvarų ir draugišką gamtai požiūrį atspindi mūsų produkcija, kuri pagal unikalią technologiją yra gaminama Vokietijoje. Inovatyvūs sprendimai leidžia suderinti svarbiausius kriterijus, keliamus šiuolaikinėms valymo priemonėms: efektyvus poveikis, paprastas naudojimas ir jokios žalos aplinkai. Dėl to mūsų valymo priemonėse nėra naudojami jokie sintetiniai dažikliai, konservantai ar kvapiosios medžiagos, dėl to naudojant mūsų valiklius nepakenksite vietinių valymo įrenginių bakterijoms bei kitiems gyviems organizmams.

Daugkartinis panaudojimas

Prekinio ženklo „BIOEMIX“ valymo priemonių tara yra pagaminta iš antrinio perdirbamo plastiko - tai yra tvaresnis pasirinkimas, tačiau tuo pačiu užtikrinantis taros saugumą, nes nepaisaint natūralios valiklių sudėties, siekiant aukščiausio efektyvumo, valikliuose esančių medžiagų koncentracija yra itin aukšta ir turi būti naudojama saugioje taroje. Taip pat mūsų naudojami profesionalūs Canyon gamintojo purškikliai yra itin kokybiški ir ilgaamžiai. Jie gali būti naudojami daug kartų, tad skatindami antrinį daiktų panaudojimą, raginame klientus panaudojus valiklius, purkštuvus pasilikti ir įsigyti tik paties valiklio papildymą bei tokiu būdu mažinti išmetamų šiukšlių kiekį, o tuo pačiu ir žalos mastą klimato kaitai.

Paprastas valymas

Labai daug dėmesio skiriame valymo priemonių naudojimo paprastumui tam, kad švaros palaikymas namuose netaptų sudėtingu ir varginančiu procesu. Dėl to visi mūsų produktai yra pritaikyti itin lengvam ir saugiam kasdieniam naudojimui buityje. Patogios talpos, sklandus priemonės purškimas, sandarus uždarymas – visa tai yra mūsų prioritetas.