Krepšelis

Krepšelis tuščias

Klientų atsiliepimai

Milda
Milda
Read More
Labai ačiū už geras priemones .Pirkau kelias, bet naudoju dar tik orkaites,tai daiktas suderinus.
Gerda
Gerda
Read More
Ačiū už kalkių valiklį, kuris mano vonią vėl privertė žvilgėti, kaip kątik įsikrausčius į butą. Nušveitė visas grindų ir sienų plyteles, čiaupai tviskėjo kaip nauji. Labiausiai džiugina tai, kad pradėjus naudoti šią priemonę profilaktiškai, kalkės nebetaip kimba prie paviršių. Ačiū!:)
Julija
Julija
Read More
Išbandžiau jūsų baldų valiklį ir tiesiog norėjau pasidalinti rezultatais! Likau maloniai nustebinta. Su kava buvo apipiltas čiužinys prieš kokius 3 mėnesius. Dėmė gan įsisenijusi, tad nedėjau daug vilčių kad ji pilnai išnyks, bet palaikius kelias minutes ir patrynus su kempinėle, dėmes kaip nebūta! Ačiū labai!
Ingutė
Ingutė
Read More
Noriu padėkoti už rankų dezinfekantą. Labai malonus kvapas, o svarbiausia nesausina odos. Patogi pakuotė įsimesti į automobilį ar rankinę, labai Jums ačiū ir sėkmės darbuose.
Karolina
Karolina
Read More
Noriu padėkoti jums už jūsų pagalbą renkantis valymo priemonę nuo kalkių. Jūsų kalkių valiklis kažkas nuostabaus!!! pas mus namuose nuo vandens visada atsiranda daug kalkių, jeigu ilgesni laiką jų nevalai, tai poto jas nuvalyti praktiškai neįmanoma... esu išbandžiusi daug skirtingų valymo priemonių, tačiau nei viena nebuvo tokia efektyvi kaip jūsų. Prisegu nuotraukas prieš ir po kur matomas akivaizdus rezultatas! Didelis ačiū ir būtinai sugrįšiu pas jus dar ne kartą.
Previous
Next